Dúhový dáždnik GP-21

85 cm
Dúhové
viacfarebná

• dazdnik je krasne farebny
    • po druhom pouzity, pokial je aj vietor, zacnu sa ohybat koncove kovove drôty, odpadla aj gulicka ktora drzi latku napnutu, takze to musim ohnut naspat a bez koncoveho kovoveho "dzindzika" to tam len rucne prisit

da sa nosit la paradu v dazdi, pokial silno nefuka

• už nezmokneme pri prechádzke

Dáždnik je super,dost veľký na to,aby sme mohli s partnerom ísť von na prechádzku,aj keď prší bez toho,aby sme zmokli.

• , zakúpené v RajDazdnikov.sk

Vybrala som si tento dazdnik pre manzela, lebo potrebuje taky golfovy velky, pre zakazdnikov. Zatial som spokojna, ale este sme ho neoskusali, lebo neprsalo.Produkt by som odporucila aj inym zakaznikom, lebo je velky.

Značka
Priemer
85 cm
Dúhové
viacfarebná

Praktický skladací dáždnik, ktorý sa zmestí do každej kabelky a svojím vzhľadom určite neostane bez povšimnutia. Dáždnik je výnimočný nie len svojím vzhľadom ale aj konštrukciou, ktorá zabezpečí odolnosť proti silnému vetru. Konštrukcia je vyrobená z kvalitnej ocele, vďaka ktorej dodáva dáždniku pružnosť.

Súčasťou dáždnika je látkové púzdro v rovnakom farebnom prevedení ako dáždnik.

• Rukoväť: plastová

• dazdnik je krasne farebny

da sa nosit la paradu v dazdi, pokial silno nefuka

• už nezmokneme pri prechádzke

• , zakúpené v RajDazdnikov.sk

Super dáždnik pre rodinu schová aj 3. členu posadku(mama, tata a mali diablik).

• , zakúpené v RajDazdnikov.sk

• je úžasne veľký a tie farby sú náááádhernéééé
    • nemám nič proti :)

chcela som niečo pestré na moju svadbu a tak som blúdila po internete a našla som toto :) Tento dáždnik je veľký, takže sa zmestia pod neho viacerí čo mi veeeľmi vyhovuje :)
    Len keď som si tovar objednávala, žiadna odpoveď mi neprišla, lebo všetky maily šli do SPAMu, a tak som nevedela, čo sa deje. Až na moju kritiku, ktorú som tiež takto písala - mi prišli maily, aby som si pozrela, či nemám v SPAMe maily a boli tam .Tak sa veeeelmi ospravedlnujem za predošlú kritiku a hádam by som na záver len napísala, OBCAS SI POZERAJTE AJ SPAMY :)
    Po tom, ako sa to pohlo - som veeelmi spokojna aj s dodaním aj s vybavovaním a najkrajsí je dáždnik :)